Metal Etiket ve Yönlendirme Levhaları

Metal Etiket ve Yönlendirme Levhaları

Metal Etiket ve Yönlendirme Levhaları;

   Makine Etiketleri: Metal, Alüminyum, Paslanmaz, Çelik vb. levhalar üzerine lazer kazıma ile seri kodlar, devam eden rakamlar, barkod oluşturma, Qr Kod oluşturma ve firmanıza özel kodları markalamaktayız. Uzun süre dayanıklı olmaları nedeniyle Makine endüstrisinde kullanılan metal etiketler kurumsal müşterilerimiz tarafından sürekli kullanılan etiketlerdir. Kullanılan materyaller buna göre seçilir ve uzun süre net bir şekilde okunacak şekilde üretilirler.

Genellikle kullanıldıkları yerler; 

Makine Etiketleri, Ağır sanayi , yönlendirme levhaları, asansör etiketleri, elektrik panelleri, sokak levhaları gibi çeşitli alanlardır. Referanslarımızı yaptığımız çalışmaların çok daha fazlasını İnstagram ve Facebook sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

    Yönlendirme Levhaları: Bina giriş tabelaları, (Avukat tabelaları, Müşavir tabelaları vb.) Firma içi yönlendirme levhalarını (Giriş, Çıkış, Wc, Personel Harici Giremez, Mutfak vb. ) açık hava reklamcılığında kullanılan uzun ömürlü pleksi malzemelerden şık tasarımlar yapmaktayız. Yönlendirme Levhalarımızı Trendyol Mağazamızdan inceleyebilirsiniz.
BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ